סיפורי הצלחה

מהצד זה נראה כמו סיפורי סינדרלה ואכן, ההצלחות גדולות. אבל הן מלוות בעבודה מדוייקת, ״עקב בצד אגודל״, בשיטה שעובדת פעם אחר פעם אבל תדעו – אין קסמים. רק ידע, מקצוענות ועבודה נכונה. אז הנה מה שכמה מהלקוחות שלנו אומרים עלינו:

כמה מילים על דביר יועצים, היכרתי את דביר יועצים לפני כשנה וחצי. הם מלווים אותי עד עצם היום הזה.

צוות דביר יועצים עבדו נמרצות ופתחנו סטודיו ייחודי עם קונספט חדיש ותוך פחות משנה הכפלנו את המחזור העיסקי בסטודיו. היום אנחנו בעיצומן של ההכנות להשקת אגף חדש נוסף בסטודיו עם הליווי של צוות דביר יועצים.

אני רוצה לציין את רמת שיתןף הפעולה הנדיר, את האיכפתיות והדקדוק בפרטים הקטנים ברמה יומיומית לכל אורך הדרך המשותפת, את גודל ההשקעה בצרכים המיוחדים בעבודה, ובכלל אם הייתי צריכה לבחור מחדש את מי שילווה אותי אז וודאי שרק צוות דביר.

בתחילת דרכי בדקתי לא מעט הצעות חלקן היו מפתות ביותר אבל כיום אין ספק שעשיתי את הבחירה הנכונה ביותר עבורי ועבור העסק שלי, וכן  ממליצה בחום לכל מי שצריך ייעוץ ליווי או כל דבר שקשור לזינוק של עסק דביר יועצים זו הכתובת

תודה לכם צוות נפלא, איציק קארן וכולם, תמשיכו לעלות ולהצליח!

מריאנה , סטודיו שייפ ליין

כשהתחלנו לעבוד עם דביר יעוצים חשבנו שבעסק שלנו אנו כבר יודעים את הכל והלכנו על "יעוץ נקודתי".
מהר מאוד התברר לנו שטעינו ובגדול!

הודות לאבחון מעמיק ומקצועי של דביר יועצים חיזקנו את הבסיס של העסק, הגדרנו תפקידים וערוצי תקשורת, גדלנו והגדלנו את המחזור העסקי. 

נדרשנו להיות תלמידים טובים ויישמנו את ההנחיות שקיבלנו במהלך היעוץ.

תודה רבה על אמינות, מקצועיות ואמת בעיניים!

Optimus Software

אחרי 10 שנים במערכת הבריאות הציבורית, בתקופה האחרונה "מגרדות לי האצבעות". רציתי להקים מרפאה משלי שתשקף את האופי האישי שלי כרופאה וכבן אדם. באופן סימבולי ביותר פגשתי את הדס גל (הדי) ואיציק דביר מ"דביר יועצים" ממש לקראת השנה החדשה. באתי אליהם בתור רופאה מגובשת אך יזמית צעירה וביקשתי מהם לעזור לי לפתח עסק פרטי גדול מאד.

מהרגע הראשון הרגשתי שהגעתי למקום הנכון. איציק והדי תפסו בשנייה את הקונספט. התחלנו לדבר ולעבוד ובתוך כמה שבועות כבר עשינו כברת דרך. הדי היא אישה נבונה וחרוצה שיכולה "להזיז הרים", ואיציק – כמו שחמטאי או אסטרטג מיומן יכול לצפות 20 צעדים קדימה. יחד אין משימה שגדולה עליהם, ואני בטוחה שהשנה הנוכחית תהיה מרגשת מאד עבורנו.

בדומה למרפאה שאני רוצה לבנות, שתהיה מורכבת מצוות רב מקצועי ותעסוק בטיפול מעמיק בכל צרכי המטופל, כך גם תהליך העבודה הוא שיטתי ויסודי ומושתת על עבודה קשה ותשומת לב לפרטים קטנים. לכל שלב בתכנית יש גבולות ברורים מאד. כל אחד יודע מה התפקיד שלו, מתי נפגשים ומה צריך להציג בסוף השלב. אין קיצורי דרך כי קיצורי דרך מובילים לעבודה כפולה ותוצאות נחותות.

אני הפקדתי את עתידי המקצועי בידיים המהימנות של "דביר- יועצים" כפי שמטופלי מפקידים את גופם וחייהם בידי. אין לי ספק שמשהו טוב יקרה לי השנה.

ד״ר דפנה מנספלד, מומחית ברפואה פנימית

"רצינו לשתף אתכם בחוויה שעברה ועוברת עלינו עם דביר יועצים!

אני ובעלי מנהלים מספר עסקים שונים כבר למעלה מ-7 שנים באחת ממדינות אירופה.
החלטנו להישאר בעילום שם מכיוון שיש לנו תחרות עצומה בתחום בו אנו עוסקים,
אך אף על פי כן לא יכולנו לוותר על שיתוף אנשים נוספים בדבר המדהים שקרה לנו בעקבות המפגש עם דביר יועצים.

כ-6 שנים ניהלנו חברה גדולה, אופרציה גדולה ו"שרדנו". מכיוון ש"לשרוד" זה לא מספיק ולא בשבילינו, החלטנו לשנות את מהות העסק ואז פנינו לדביר יועצים להנחיה וכיוון. בנקודה זו עוד לא ידענו שהיה זה הצעד הכי טוב שבחרנו לעשות.

בנינו איתם את העסק מא' ועד ת'. כל דבר שאפשר לחשוב עליו בארגון העסק (מבנה ארגוני, מבנה שכר, נקודות איזון) הוסבר לנו.

היום, רק כעבור שנה, ניתן להגיד שהעסק מראה התפתחות וגדילה מתמדת (של כ- 15%) כל חודש. מעולם לא ניהלנו עסק עם נתונים כאלה.

פה חשוב לציין שלמדנו כל-כך הרבה איך לעשות זאת בצורה הנכונה ביותר! דביר יועצים ידעו לתת לנו את עצות המקצועיות והכלים הטובים ביותר לעסק למרות שהוא באירופה ולא בארץ! תמיד היו לשירותינו, גם אם זה מחו"ל באמצעות סקייפ, גם אם היה בסופי שבוע ובשעות הקטנות של הלילה. האכפתיות והמגע האישי שניתן לנו הורגש כאילו דביר יועצים שותפים מלאים בעסק!
אנו עדיין נפגשים ונעזרים בדביר יועצים (וכן נמשיך בעתיד) בכל הנוגע לעסק ולהתפתחויות בו שכן מקבלים הדרכה לביצוע מקסימלי של כל מהלך עסקי! הלוגו שעוצב לנו היה מטורף! כל טיפ שניתן לנו או עצה הוכחה כעובדת!

אין מילים לתאר את התודה והערכה שיש לנו לדביר יועצים.

ממליצים לכל עסק חדש וקיים להיפגש עם הצוות המקצועי של דביר יועצים. ובטוחים שאיתם תנצחו!"

G, אירופה

עוד כמה מהלקוחות שעבדנו איתם:

customers-page