ייעוץ לעסקים קטנים

דביר ייעוץ – זירת הייעוץ לעסקים קטנים

לא מצליחים להגיע ליעדי המכירה? מרגישים שאתם מבזבזים הרבה מאוד אנרגיה על תוצאות זניחות ולא משמעותיות? הגעתם למקום הנכון! קראו את הכתבה הבאה כדי ללמוד את כל מה שאתם צריכים לדעת על ייעוץ לעסקים קטנים ופרילאנסרים.

לשחק במגרש של הגדולים

פתיחת עסק חדש היא בעת ובעונה אחת אחד הדברים המרגשים ביותר שיכולים לקרות לאדם, אך גם המפחיד ביותר. בתור מועסקים אנשים יכולים להיות "ראש קטן", להתמקד במה שהם טובים בו ולשכוח מכל שאר הבעיות של המשרד. 

אולם כאשר יוצאים לעצמאות או מנהלים עסק קטן, כל הבעיות האלה הופכות מהר מאוד להיות הבעיות שלנו. האמת המפחידה היא שרבים אינם יודעים כיצד להתחרות במגרש של הגדולים – ועוד פחות יודעים כיצד לנצח. לכן, כ-90% מכל העסקים בישראל נסגרים בתוך שנה מרגע הפתיחה.

התחרות הקשה מחייבת את בעלי העסקים שרוצים לשרוד להיות חדים, מדויקים ומעל הכל – בעלי אסטרטגיה סדורה להצלחה.

שירותי ייעוץ לעסקים קטנים 

אנו נסייע לכם לבנות אסטרטגיה כוללנית ומלאה להצלחה: האסטרטגיה שלנו תכסה מגוון נושאים בהם מיתוג,ייעוץ שיווקי, פרסום,ליווי עסקי, התנהלות פיננסית ועוד.

מיתוג 

קשה להפריז בחשיבותו של מיתוג טוב. מיתוג הוא בעצם 'כרטיס הביקור' הויזואלי של העסק שלכם, והוא מסייע לאנשים להבין אם הם מעוניינים בשירותים שלכם או לא. במסגרת שירותי הייעוץ לעסקים קטנים של דביר ייעוץ, אנו נבחן את מיתוג העסק ונוודא שהמיתוג תואם את ערכי העסק ואת מטרותיו.

פרסום

לכל עסק יש את שיטת הפרסום הנכונה עבורו. יש עסקים שלמים שעובדים בעיקר על פה- לאוזן בעוד אחרים נסמכים בעיקר על פרסומות באינטרנט או בעיתון. אנו נבחן את שיטת הפרסום האפקטיבית ביותר בשדה שלך ונייעץ לכם כיצד לבנות אסטרטגיית פרסום שתקפיץ את המכירות שלכם לשמיים.

התנהלות פיננסית 

עסק שמתנהל בהפסד או מבלי לקחת בחשבון את כלל ההתחייבויות הפיננסיות העתידיות שלו – הוא עסק שנדון לכישלון. התנהלות פיננסית נכונה היא הלחם והחמאה של ההצלחה העסקית. דביר יועצים מספקים ייעוץ לעסקים קטנים הנוגע בכל האספקטים הפיננסיים של העבודה, ומסייעים לבניית אסטרטגיה עסקית נכונה ומותאמת אישית.