יועץ אסטרטגי

איך יועץ אסטרטגי יכול להפוך את העסק שלכם להצלחה מסחררת? 

לפני שנתחיל בואו נענה על השאלה: מהו יועץ אסטרטגי? ואיך תדעו אם אתם צריכים אחד?

מכירים את התחושה? אתם רוצים לשדרג ולקדם את העסק אבל לא באמת יודעים להסביר מה אתם רוצים מעבר ל'יותר לקוחות'. אתם עושים מבצעים/ הטבות ורק מרגישים שאתם מפסידים כסף על לקוחות קיימים ולא מכניסים אף לקוח חדש. אתם נקלעים למשבר כספי ולא יודעים אם התשובה הנכונה היא להרחיב את מספר העובדים, לצמצם אותם, להוריד משכורות…

תפקידו של היועץ האסטרטגי הוא לענות על כל השאלות האלה.

יועץ אסטרטגי – השביל להצלחה

תפקידו של יועץ אסטרטגי הוא להסתכל על העסק שלכם מ"מעוף הציפור" ולעזור לכם להבין מה הן המטרות שלכם, וכיצד להגשים אותם. היועץ האסטרטגי שתקבלו מטעם 'דביר יועצים' יסייע לכם באמצעות שיטת שלושת השלבים של חברת 'דביר ייעוץ עסקי'.

3 השלבים בבניית אסטרטגיה עסקית מנצחת:

1. איסוף וניתוח נתונים

היועץ האסטרטגי יבדוק כל פרמטר בעסק שלכם ובשוק בו אתם פועלים תוך שימוש בכלי מחקר מתקדמים ובהסתמך על הניסיון הרב שלו בשטח. הבדיקה המעמיקה תכלול בדיקת אסטרטגית שיווק, מיתוג עסקי, התנהלות פיננסית, ניתוח מתחרים, בדיקה מעמיקה של קהל הלקוחות האפשרי, קהל הלקוחות הקיים, מתחרים בשוק וחוזקות/ חולשות מול המתחרים.

2. בניית אסטרטגיה עסקית 

על סמך הפרמטרים שימצא היועץ העסקי בשלב האיסוף וניתוח הנתונים, הוא יבנה אסטרטגיה עסקית שתעזור לכם להתנהל נכון יותר מול עובדים ולקוחות. בשלב בניית האסטרטגיה העסקית יקפיד היועץ העסקי לבדוק שלושה פרמטרים עיקריים:

  • יכולות

מה הן היכולות שלכם כבעלי העסק ומה היכולות של העסק שלכם? במה אתם טובים במיוחד ויכולים להשתמש כדי להתקדם ולפרוץ קדימה?  

  • מגבלות

מגבלות אלו כוללות מגבלות כלכליות, מגבלות כח אדם, מגבלות הקשורות לכישרונות וליכולות הבינאישיות שלכם ועוד.

  • רצונות

מה הם המטרות שלכם? לאן אתם מעוניינים להתפתח ולהגיע? כמה אתם מעוניינים להשקיע בהצלחה של המיזם ולאילו שווקים אתם מעוניינים לפרוץ?

3. ליווי 

אנו מספקים ליווי מלא של יועץ אסטרטגי הנמצא במרחק טלפון אחד מכם, 24/7. בנוסף, אנו נקיים פגישת ליווי שבועית במשרדכם בה נפתח את האסטרטגיה העסקית יחד ונדאג לביצוע של האסטרטגיה הנכונה בשטח.

פנו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ חינם ביועוץ אסטרטגי או ייעוץ לעסקים קטנים.