ייעוץ עסקי הוא אחד השירותים הנדרשים לכל עצמאי. במדריך שלפניכם תוכלו ללמוד כיצד לבחור את החברה שתייעץ לכם עסקית ותהפוך את הפעילות שלכם לרווחית במיוחד. אם אתם חשים תקועים, שאין לכם חזון ואתם זקוקים לכיוון יזמי חדש, שירות ייעוץ עסקי לעצמאיים הוא בדיוק מה שאתם צריכים על מנת להתקדם.

בחרו את השירות בהתאם לתחום: נדל”ן או עסקים כללי

נדל”ן הוא תחום שמתנהל מעט שונה מעסק עצמאי רגיל. זה לא רק המוצר היקר בישראל, זהו מוצר גיפן: כל אדם חייב שיהיה לו לפחות אחד כזה בבעלות (אלא אם הוא גיבש לעצמו תכנית לאחרי גיל הפרישה כיצד להסתדר עם שכירות). לכן, מי שצפוי לעסוק בנדל”ן לא מקבל רק הנחיות של עסק רגיל אלא גם תוכן שקשור לתחום הנדל”ן הספציפי בישראל: השגת משכנתא, מינוף נדל”ני, זיהוי הזדמנויות מול ריצה לאזורי הביקוש, וכד’. בתחום עסקי רגיל, יילמדו רק חומרים העוסקים בהקמת העסק: זיהוי החוזקה, תרגומהּ לעסק עצמאי, פתיחתו, גיבוש החזון שלו, יצירת אנשי קשר שיתעניינו בו ויעבדו איתו ויצירת שגרת עבודה שוטפת באמצעותו.

ודאו שהקורס מלמד את הנושאים הבאים

חשוב שקורס ייעוץ עסקי יעבור על כל הנושאים העוסקים בפתיחת עסק ועבודה שוטפת במסגרתו: בחירת התחום בו תעסקו בהתאם לחוזקות שלכם, פתיחת תיק עוסק פטור במס הכנסה, יצירת אנשי קשר ראשוניים שיעבדו מולכם בעסק, יצירת דפי וחשבונות אינטרנט ברשתות החברתיות וביו טיוב, הכנת רשימות דיוור, שימוש באפליקציית הדיוור כדי ליצור מהלכים יזמיים, ובמקביל לכל אלה – התפתחות אישית ועסקית, לימוד מעמיק של המקצוע שבחרתם כדי לתת גיבוי כמומחים בו, וגיבוש תכנית עבודה לימים בהם לא תוכלו לעבוד פיזית: מכירת E-books באינטרנט, יצירת הדרכות ו- וובינרים וכד’.

בחרו במסגרת הלימוד האידאלית עבורכם

חשוב לבחור בלימוד יעוץ לעסקים קטנים שמסתדר לכם עם השעות ועם סגנון הלימוד. האם אתם אנשים של לימודים מרוכזים, הרבה שעות – פעם או פעמיים בשבוע? או שמא אתם אנשים שמעדיפים ללכת כל יום ללימודים לימי לימוד קצרים? חשוב לגבש את הימים והשעות בהם יהיה לכם נוח להגיע ולפתח את היזמות העסקית שלכם.

בחרו בקורס שמייצרים בו אווירה טובה ומחזקת

הדבר האחרון שאתם צריכים הוא אסופת מרצים שלא יפסיקו לבקר אתכם. נכון, יש לביקורת ערך מחזק ומפתח. אבל כאשר הביקורת הופכת להיות ארסית, אנשים מרגישים זאת וזה כבר לא נועד לפתח את לדכא. אם זיהיתם כזו מסגרת, כמובן שמומלץ שלא להירשם אליה. חברת ייעוץ עסקי צריכה, בגדול, לגבות אתכם, ולהשתמש בכלי הביקורת או כאשר הם סבורים שאתם יכולים לממש יותר פוטנציאל או שהם חושבים שהכיוון שלכם אינו נכון מבחינה עסקית בעתיד.