ליווי עסקי

העסק מקרטע? לא עומדים ביעדי המכירות? הגיע הזמן שתפסיקו לחשוב כמו דגיגונים ותהפכו לכרישים! 

ליווי עסקי עם מומחים עסקיים מהשורה הראשונה.

רק החזק שורד

הזירה העסקית האכזרית לא סלחנית לחלשים. מי שניסה פעם להצליח בעולם העסקים יודע שעסקים חסרי ניסיון נקרעים לגזרים ע"י העסקים הדומיננטיים בשוק המשתמשים בעשרות יועצים, פרסומאים ואנשי מחקר כדי להביא אותם להיות תחרותיים ומדויקים יותר בכל נושא.

אנחנו נעזור לכם לעבור אבולוציה עסקית

הגיע הזמן שתהפכו לשחקנים משמעותיים בזירה התחרותית. בחברתנו דביר יועצים נספק לכם ליווי עסקי צמוד ונסייע לכם להפוך את העסק שלכם להצלחה מסחררת!

כדי לנצח במאבק היצרי בעולם העסקים אתם צריכים להיות מלאי רעב להצלחה ולהתקדם לעבר המטרה עם אש בעיניים. אם אתם מגיעים עם המון רעב להצלחה – אנחנו מבטיחים לספק ליווי עסקי בעל ערך מוסף אמיתי.

אנו עובדים עם מגוון בעלי עסקים בשלבים שונים של האבולוציה העסקית: שלב ההתפתחות המהירה והצמיחה הראשונית, שלב ההאטה וההתבססות (שעלולה להפוך לשלב ההתכווצות בלי ליווי עסקי צמוד), ושלב הרווחים הקבועים. בנוסף אנו עובדים עם עסקים על סף פשיטת רגל, עסקים הזקוקים לרה – אורגניזציה ועסקים מוצלחים המחפשים להתקדם, להתפתח ולפרוץ לשווקים חדשים.

השיטה הייחודית שלנו פותחה על פני עשור, והוכיחה את עצמה שוב ושוב. אנו מספקים ליווי מקיף בשילוב עם פגישת ייעוץ אסטרטגי שבועית לפיתוח אסטרטגיה עסקית מושלמת.

קצת מספרים על הליווי העסקי שלנו:

  • 900 עסקים נהנו מליווי עסקי 'אחד על אחד' של דביר יועצים.
  • עשרות אלפי אנשים הגיעו לצפות בהרצאות ולהשתתף בסדנאות של דביר יועצים. 
  • עלייה ממוצעת של 30%-40% במכירות החברות המשתתפות ב[סדנת המכירות] שלנו.

למה אנחנו נותנים את הנתונים האלה? לא כדי להגיד כמה מדהימים אנחנו (אנחנו כן, אבל זה לא העניין) אלא כדי להראות לכם שגם אתם יכולים. הצלחה עסקית היא לא עניין של מזל או של גודל אלא של אסטרטגיה וליווי עסקי עם מומחים שיודעים מה הם עושים.

למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום!

אם גם אתם יודעים שאתם יכולים ליותר אבל לא יודעים איך עושים את זה, אם גם אתם רעבים להצלחה ומרגישים שעם קצת עזרה תוכלו להנות מהתפתחות וצמיחה חסרת תקדים, ואפילו אם אתם מיואשים ולא בטוחים איך להגיע להצלחה עם העסק – ליווי עסקי עם דביר יועצים יעזור לכם להגיע לפוטנציאל העסקי המלא שלכם!

פנו עוד היום לפגישת ייעוץ ראשוני חינם: 077-350-0902

חברתינו מתמחה במגוון תחומים בניהם גם בדיקת היתכנות.