רוב בעלי העסקים הקימו את עסקיהם עם שאיפות גדולות, יעדים אסטרונומיים ומטרה מאוד מוגדרת – להציע פתרונות לקהל הקצה שלהם ולהיות החברה מספר אחת בשוק. יש שהגיעו למצב הזה, עליו חלמו והם עומדים שם יציבים ואיתנים. יחד עם זאת, קיימים עוד עסקים שעדיין לא יכולים לנוח על זרי הדפנה.

דביר יועצים פונה לאותם בעלי עסקים שמרגישים שמשהו תוקע אותם והם לא מתקדמים. דביר יועצים פונה לעסקים שלמרות שגרה מתמשכת של לקוחות חדשים הם לא רואים רווחים וצמיחה, דביר יועצים פונה לעסקים בהם עובדים נשארים עד שעות מאוחרות ועוד דוגמאות שלא מועילות לארגון.

בדביר יועצים בזמן יעוץ עסקי באים לבחון את ההתנהלות הפנים ארגונית, את המבנה הארגוני, את תהליך העברת המידע מההנהלה לעובדים, את האצלת הסמכויות ואת המכירה ללקוח.

האבחון בא לשקף לבעל העסק איך רואים אותו מחוץ לארגון ומה חווים ממנו. במהלך הייעוץ השבועי דביר יועצים סוקרת את התנהגות העובדים, שירות לקוחות, שיח בין העובדים להנהלה, ובין הארגון ללקוחות. לאחר קבלת השיקוף דביר יועצים מנתחים את הדברים, מסיקים מסקנות להמשך הדרך ומעניקים פתרונות לייעול ושיפור ההתנהלות.

בדביר יועצים מאמינים כי הבסיס לייעוץ טוב הוא שיקוף מלא של יתרונות הארגון והכשלים בו. באמצעות השיקוף והמסקנות ניתן להגיע לייעול משאבים מושלם. לאחר האבחון, וייעול המשאבים הייעוץ ממשיך לשלב הבא שהוא בניית אסטרטגיה עסקית ושיווקית להרחבת מעגל הלקוחות ובכך, הגדלת הרווחים של העסק.

אז אם אתה, כבעל עסק, מרגיש תקוע ולא יודע מה מעכב אותך, אנחנו כאן, לקביעת פגישת ייעוץ אסטרטגי חינם אצלך, בבית העסק. אנחנו כאן כדי שנוכל לממש את הפוטנציאל שלך ולהפוך את העסק שבנית במו ידיך לעסק רווחי שימשיך לפרנס בכבוד משפחות שלמות. כל שעליך לעשות הוא להתקשר ואנחנו כבר נדע איך להמשיך מכאן.

 

<iframe src=”https://www.youtube.com/embed/-im04cg-goI” width=”489″ height=”275″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>