באמצעות שירות של חברת יעוץ עסקי אתם נהנים מתמורות רבות בבית העסק שלכם ויכולים להפוך אותו לרווחי, משגשג וכדאי במיוחד לעבודה גם בהמשך הדרך. רבים חושבים על סגירת העסק, חזרה למעגל השכירים או פתיחת עוסק פטור בתחום חדש; ואנחנו טוענים כי דווקא אותן נקודות דשדוש או חולשה עשויות להיות ההזדמנויות הגדולות ביותר שלכם דווקא בתחום הקיים. באמצעות ייעוץ עסקי תוכלו לדעת בדיוק מה לעשות על מנת להגדיל את הפעילות בעסק ולהפוך אותה למבורכת, רווחית ועם חיוך על השפתיים בשעת כינון מהלכי העבודה – כבעבר.

זיהוי הסיבות לדשדוש ולעצירה והצעת ערוצי התקדמות

מומחי ייעוץ לעסקים קטנים יזהו את נקודות הדשדוש, יבינו בדיוק מה אירע בעסק שלכם ומה עליכם לעשות בשביל להמשיך לעבוד ולפתח אותו. זה עשוי להיות שינוי קל ביותר של התחום, אולי, שינוי האסטרטגיה בשיווק שלו ומהלכים נוספים שיכניסו שיפורים. הבדיקה תיעשה על סמך הטענות שאתם מעלים והעבודה המתהווה בעסק מבחינה יומיומית.

העלאת אפשרויות לקידום העסק בעתיד

העסק יכול להתקדם בעתיד באמצעות שינוי הייעוד שלו באופן קל ביחס להווה, או באמצעות שינוי מהלכי השיווק בהם הוא משתמש. במקרים רבים העסק נמצא עובד טוב, תקין וחד אך לא באופן חכם. למשל, שיווק מפה לאוזן הוא חשוב אבל לא מספיק בימינו. צריך לשווק גם ברשתות החברתיות באינטרנט ודרך אתר אינטרנט, דפי נחיתה וכיוצ”ב. מומלץ להקים מערך שיווק סרטונים ביו טיוב במיוחד אם מדובר בתחום שהוא מלאכה. את אפשרויות הקידום והשיווק הללו אנו נעלה ונאפשר לכם להתפתח בעסק שלכם כך שהרווחיות שלו תואץ ביחס לימי העכשיו.

דליית אפשרויות לימי העסק בעתיד

בעתיד, חשוב לציין, כנראה שלא תוכלו לעבוד פיזית, אתם תבקשו להשוות את התנאים שלכם לאלו של שכירים שיצאו לגמלאות ומשולמים פנסיה. השוואת תנאים כזו לעצמאיים צריך להכין כבר עכשיו כשהעסק פועל: הכנת תשתית של E-books, ספרי הדרכה בתחומים שלכם ומכירתם ברווח, הכנת הרצאות, הכנת וובינרים והכנה של כל תחום אחר שהוא תיאורטי ולא מעשי. ניתן לספק גם שיעורים פרטיים וייעוץ בתחום שלכם בתקופה זו. על ערוצי ההתרחבות בימים שלא ניתן לעבוד או מפאת גיל מבוגר, נחשב יחד עמכם במסגרת שירות יעוץ עסקי ונספק לכם את הפתרונות הרלוונטיים ביותר שנוגעים לתחום העיסוק שלכם. בכך, תוכלו להבטיח כי גם בימים הללו תישארו רווחיים אפילו שלא תעבדו פיזית בבית העסק בפעילות כלשהי.