בדיקת היתכנות

בדיקת היתכנות עסקית ליזמים וסטארטאפיסטים

יש לכם את רעיון המאה? חושבים שתוכלו לשנות את העולם עם העסק החדש שלכם?

לפני שאתם משקיעים את כל החסכונות והזמן הפנוי שלכם ברעיון המטורף, למה שלא תתנו לנו לעשות בדיקת היתכנות כדי לוודא שהרעיון המדהים שלכם יכול לצאת לפועל?

מה זו בדיקת היתכנות עסקית, וכיצד אנו מסייעים ליזמים צעירים?

בדיקת היתכנות עסקית מסייעת ליזמים להבין את סיכויי ההצלחה של הרעיון היזמי שלהם.

תחילה, אנו נפגשים עם יזם ושומעים ממנו את התכנית העסקית שלו, מקורות מימון אפשריים, יתרונות ייחודיים שהיזם יכול להציע ומגבלות של היזם והעסק.

לאחר שאנו מקבלים תוכנית עסקית מלאה, אנו מתחילים במחקר מעמיק הכולל מחקר שוק, מחקר מתחרים, מחקר של אחוזי תשואה אפשריים, וכמובן – היתכנות כלכלית. המחקר הוא מחקר עומק מסודר ומובנה ולוקח, מתחילתו ועד סופו, כשלושה חודשי עבודה.

מסקנות המחקר

בסיום שלב המחקר אנו מגבשים מסקנות בשיתוף אנשי המקצוע המומחים ביותר העומדים לרשותנו. צוות המומחים שלנו מחזיק בניסיון רב הן בבניית עסקים קטנים ובינוניים והן בליווי מעל 900 עסקים אחרים. המסקנות שלנו יכולות להכאיב אך הן יסייעו לכם להימנע מהרפתקה עסקית מסוכנת שאינה שווה את המחיר- או לפתח אסטרטגיה להגשמה של כל החלומות שלכם!

ומה הלאה?

אם אנחנו מאמינים ברעיון העסקי שלכם, אנו נספק לכם שירותי ליווי עסקי וייעוץ עסקי כולל בניית אסטרטגיה עסקית, אסטרטגייה שיווקית, ופרסום ומיתוג של העסק או הסטארטאפ.

במסגרת הייעוץ העסקי דביר יועצים יסייעו לכם לעצב ולתכנן את המודל העסקי מאפס כולל שיטות עבודה, מיתוג, פרסום, התנהלות פיננסית ועוד.

אך אם, לעומת זאת, צוות המומחים שלנו הגיע למסקנה שהרעיון שלכם אינו בעל היתכנות עסקית אנו נשב ונסביר לכם לעומק את החוסרים והבעיות שזיהינו ביוזמה. מנסיוננו, יזמים רבים השתמשו במידע שהם קיבלו ממנו כדי להבין את הטעויות העסקיות שלהם, לשפר את ההבנה שלהם בשוק אליו הם ביקשו לפרוץ, ולפתח תכנית עסקית חדשה וטובה יותר – ואנו מזמינים אתכם לעשות את אותו הדבר.