היום, במציאות הכלכלית של ימי הקורונה, יותר מתמיד מורכב לבנות עסק מצליח. מתלבטים איך העסק שלכם ישרוד את המשבר? מה נכון ולא נכון לעשות? כיועץ עסקי מומלץ בדביר יועצים אספתי מחברי הצוות שלנו כמה טיפים חכמים על איך לשרוד את התקופה הזו.

כמה טיפים חכמים לעסק שלכם ממני יועץ עסקי מומלץ ומוכר 

  • מה הוא המודל העסקי שלכם? זה הזמן לרענן אותו. מודל העסקי של חברה או תאגיד הוא המתווה את הדרך לחברה ומסייע לה להתפתח בהתאם למטרות ויעדים מוגדרים מראש. הקורונה טרפה את הקלפים והמציאות שכולנו מכירים השתנתה. זה הזמן לעשות חושבים מחדש ולרענן את המודל העסקי שלכם. אנו ממליצים להיעזר ביועץ עסקי מומלץ מחברת ייעוץ עסקי ידועה שתעזור לכם לחשב מסלול מחדש. 
  • העובדים שלכם בחל”ת?  אל תוותרו עליהם. עובדים רבים נמצאים בחל”ת חלקם עובדים איתכם כבר שנים, שולטים ברזי המקצוע ומכירים את העבודה. חשבו קדימה ודאגו לשמר אותם באמצעות תשומת לב רבה, שבצידה רגישות והבנה להתמודדותם עם השינוי וחוסר היציבות. 
  • זה הזמן לצמצם בהוצאות המיותרות– נשמע קלשיאתי אבל זה הדבר הכי טוב עבורכם. חשבו מה נכון לצמצם שיאפשר לעסק אוויר לנשימה. האם העבודה ברובה מתבצעת מהבית אולי שווה לוותר על חלק מהמשרדים במגדל היוקרתי ויתור על משרדים גם חוסך בהוצאות ארנונה, והוצאות תחזוקה ועוד… 

מי אנחנו – דביר יועצים –  יועץ עסקי מומלץ

דביר יועצים מעניקה לבעלי עסקים שירותי ליווי וייעוץ עסקי. במסגרת שירותי הליווי והייעוץ. בדביר יועצים אנו מצמידים לכם יועץ אסטרטגי אשר בוחן את העסק ואת המבנה הארגוני ובכך, נרכש כל הידע על בית העסק צוות היועצים מלווה אתכם על מנת שהעסק יצליח וישגשג. חושבים על לרכוש את שירותיו של יועץ עסקי מומלץ ? בדקו את צוות החברה. בדביר יועצים הצוות מורכב מיועצים המגיעים מהעולם העסקי עם ניסיון מעשי של שנים רבות, הכרת השוק העסקי בישראל, ניהול חברות גדולות וקטנות, ניהול כח אדם, ניהול פיננסי וניהול שיווק ופרסום.