כל מי שיוצא לדרך עצמאית בוודאי יודע: העבודה וההשתכרות – עליו. גם אם מדובר בתחום שאנחנו מאד אוהבים ולא יכולים לראות את עצמנו נפרדים ממנו, מדובר בדרך עבודה שהיא עצמאית. דרך עבודה כזו, במיוחד למי שהיה שכיר עד כה, מצריכה אימון, שינוי דפוס מחשבה, פיתוח “שריר” היזמות, ותרגום הפעילות העצמאית למהלכים חכמים באינטרנט. את כל אלו ניתן ללמוד. במסגרת ייעוץ עסקי תוכלו להעצים את התכונות הללו, ולהתנהל על בסיסן. במקבץ הטיפים הבא נלמד כיצד לבחור שירות ייעוץ עסקי בהצלחה.

ידע על האינטרנט ומרכיביו – הבסיס לכל עסק בהתהוות

במסגרת הכללים והמשימות שתקבלו מיועץ אסטרטגי שיש לבצע באינטרנט תלמדו לפתוח דפים ברשתות החברתיות, ג’ימייל עסקי, ערוץ יו טיוב, וזרזים שיחישו את הקידום של הפלטפורמות הללו. המנוע שיספק את הקידום הוא רשימת הדיוור שתלמדו להכין: היא תתחיל מאנשים שמכירים בפעילות העסקית שלכם ומעריכים אותה, ואם אין כאלה בכלל, תלמדו לייצר אותם באמצעות קידום ממומן ראשוני. באמצעות אותם אנשים ניתן להגיע אליכם מפה לאוזן או באמצעות מהלכי קידום ממומנים נוספים. את האנשים שתפגשו במהלך דרככם העצמאית ניתן לנתב לרשימת מכותבים של לקוחות, ספקים, מתעניינים ואחרים, ולכל רשימה ניתן להציע הטבות במסגרת העסק כדי לעודד אותה לפעול בהתאם לאינטרסים שלכם. לדוגמה, כדי להעביר מקבוצת המתעניינים אנשים לקבוצת הלקוחות (כלומר, הם צריכים לקנות משהו) ניתן לספק להם מתנה שהיא מופחתת משווי המוצר הזול ביותר שלכם.

גיבוש מהלכים עתידיים עבור העסק

בחרו בשירות שינווט אתכם לחשוב על מהלכים עתידיים עבור העסק: התרחבות לתחומים שדומים לתחום העניין שלכם, ואם אתם לא יודעים לעסוק בו, אז באמצעות עובדים או שותפים. כמו כן, מומלץ להשתמש באינטרנט בשביל ליצור מוצרי התעשרות מהירה שיעניקו לכם הכנסה פסיבית. על כך, נפרט בפרק הבא של מאמר זה.

מוצרי הכנסה פסיבית – המפתח להצלחה כלכלית בעסק וותיק

כאשר העסק שלכם הולך וצובר וותק, השם הטוב כנראה יבוא איתו גם (תלוי בכם). על מנת לשמר אותו ולהגדיל את הרווחיות שלכם, ניתן להיעזר במוצרי הכנסה פסיביים. עם מוצרים אלו תוכלו להעצים את הפעילות הכלכלית שלכם מבלי לעבוד באופן פיזי. לדוגמה: הכנת מדריכים E-books על הפעילות שלכם ומכירתם ברשת, הוראה באמצעות וובינרים ומתן ייעוץ בתחום שלכם. חברת ייעוץ עסקי יוכלו ללמד אתכם כיצד לבנות את המודלים הללו ולהצליח בהם ברמה גבוהה מאד באמצעות מהלכי קידום ושיווק ייעודיים.