סדנת מכירות

סדנה מעשית מצומצמת וממוקדת

 מטרת הסדנה להגדיל משמעותית את אחוזי סגירת העסקאות. היא משלבת תרגילים וסימולציות

 

3-4 מפגשים

 סדנת מכירות

סדנה מעשית מצומצמת וממוקדת בת שלושה עד ארבעה מפגשים המתאימה לבעלי עסקים המבצעים ביום יום פעולות של מכירת טיפולים, שירותים ומוצרים.
מטרת הסדנה להגדיל משמעותית את אחוזי סגירת העסקאות. היא משלבת תרגילים וסימולציות

התכנים המועברים בקורס :

  • פסיכולוגיה של המכירה
  •  קיבעון מחשבתי
  • חשיבות שאילת שאלות
  • תהליך המכירה האפקטיבי.
  •  שפה מכירתית
  • הצגת המוצר והתועלות ללקוח. איפיון סוגי לקוחות
  •  ניהול משא ומתן
  •  שיטות וטכניקות לטיפול בהתנגדויות שיטות וטכניקות לסגירת עסקה

קורס מכירות

חושבים שאתם יודעים את כל מה שצריך לדעת על מכירות? אז למה לא הולך לכם?

90% מהעסקים שנפתחים בישראל נסגרים בתוך שנה אחת מרגע הקמתן. יש סיבות רבות לסטטיסטיקה העצובה, אולם אין ספק שתפקוד בעייתי בתחום המכירות הוא תנאי קריטי להצלחה.

מערך מכירות מוצלח מספק לעסק שלכם הרבה מעבר לתזרים מזומנים קבוע. הוא מספק לכם פידבק תמידי מהלקוחות שלכם ומאפשר לכם להתאים את עצמכם לצרכים ולרצונות שלהם. יותר מזה, הוא מאפשר לכם לשנות מחירים, מוצרים, שירותים ושיטות עבודה ולקבל פידבק בזמן אמת על השינויים האלה. כאשר חטיבת המכירות בחברה אינה פועלת היטב, נוצר צוואר בקבוק שפוגע ביכולת של עסק להתקדם, להשתפר ולדייק את עצמו אל מול הלקוחות.

למי מיועד קורס המכירות של דביר יועצים?

קורס המכירות של דביר יועצים מיועד לבעלי עסקים, אנשי מכירות וחטיבות מכירה של בתי עסק קטנים, בינוניים וגדולים. אם אתם או עובדים שלכם עובדים אל מול לקוחות ומנסים לקבל מהם כסף בתמורה לשירותים או מוצרים – קורס מכירות של דביר יועצים יכול לסייע לכם לשפר ולדייק את שיטת העבודה שלכם.

לאחר עשרות קורסים שקיימנו בהם השתתפו אלפי תלמידים, אנו יכולים להגיד בביטחון מלא שהקורס שלנו הוא לא סתם עוד קורס – זה הקורס שיקפיץ את כל מערך מכירות שלכם לשלב הבא.

עפ"י מחקר פנימי שעשינו, קורס מכירות של דביר יועצים מוביל לעלייה ממוצעת של 30%-40% במכירות החברה כבר בשנה הראשונה לאחר הקורס.

איך אנחנו עושים את זה?

קורס המכירות של דביר מכירות שונה מאוד מהקורסים שתמצאו אצל המתחרים שלנו או אונליין. התוכן המועבר בסדנאות המכירה שלנו משלב בתוכו חומר מהמחקרים המובילים בעולם וחומר מקורי לחלוטין המבוסס על הניסיון שלנו בשטח ועל ההיכרות העמוקה שלנו עם השוק הישראלי. הקורסים שלנו לא רק מלמדים טיפים וטריקים במכירה – אלא הולכים צעד אחד רחוק יותר ומלמדים את אנשי המכירה מהי מכירה. 

אנחנו מלמדים את אנשי המכירה על הפסיכולוגיה של המכירה, כיצד לשאול שאלות שיעזרו להם בתהליך המכירה ואיך להבין את הלקוח שעומד מולם. בנוסף, אנו מלמדים אותם לדבר בשפה חדשה לחלוטין – שפת המכירות.