הרצאות וסדנאות

להצלחה יש חוקים ואנחנו יודעים אותם.

נשמח ללמד גם אתכם.

הרצאות חד-פעמיות

ניהול עסק דורש מיומנויות קריטיות כמו: ניהול, שיווק, התנהלות מול עובדים, ספקים, בנקים…

ניהול ושיווק בעולם היופי

ניהול עסק דורש מיומנויות קריטיות כמו: ניהול, שיווק, התנהלות מול עובדים, ספקים, בנקים…

קורס מכירות

הקורס שיגדיל לכם את המכירות בעסק. נקודה.
4 מפגשים, 3 שעות וכל הסודות.

קיימים משפטים רבים שהם כמו מנטרות בחיים, אותם משפטים מעודדים בעלי עסקים ואנשי מכירות לחשוב מחוץ לקופסא, להעז, להפתיע, לא לשלול על הסף, לא לזרוק צפרדע וכדומה. המשפטים האלה טובים מאוד למי שמתעסק במכירה כי הם משפטים שעוזרים לנטרל דעות קדומות , סטיגמות וסטריאוטיפים כי הם עוזרים להבין שכל אדם הוא בזכות עצמו. איש מכירות שמגיע באופן ניטרלי למכירה הוא זה שמצליח הכי הרבה כי הוא לא מתבסס על שום הנחת יסוד ומקבל את הלקוח הפוטנציאלי כמו שהוא ומצליח לגייס אותו למכירה.

זכרו, דעות קדומות לא משרתות את המטרה שלנו שהיא למכור ללקוחות פוטנציאלים את השירות והמוצר שלנו. הדעות הקדומות רק מעכבות אותנו. לכן, המשפטים המוזכרים מעלה בעצם אומרים לנו שמי שמצליח לגעת בקהל היעד שלו, יצליח למכור את השירותים שלו הכי טוב ולהשיג תוצאות הכי מהר. השאלה היא איך עושים את זה? איך מכשירים אנשי מכירות ומנטרלים דעות קדומות.

הקורסים והסדנאות שדביר יועצים מעבירים, בונים את המחשבה החיובית, מנטרלים דפוסי מחשבה שלילית ובעצם משקפים כמה "המכירה" שלנו בנויה על דעות קדומות ואיך אפשר לסנן את אותן דעות ולגייס את הלקוח הפוטנציאלי שיהיה לקוח חדש בעסק.

המפגשים מיועדים לעובדים בעסק, לחברי ההנהלה ולאנשי המכירות. המפגשים מותאמים לבית העסק וכוללים מערך שיעור מובנה העוסק בהכרת השטח, זיהוי סוגי לקוחות, סגנונות תקשורת לגיוס לקוחות, תמהיל מכירה, הגדרת יעדים, השגת מטרות וכדומה. המפגשים כוללים סימולציות בהם עולים מקרים הקשורים לעולם התוכן של הארגון כדי שהעובדים יזדהו עם המקרים וירגישו על עצמם מה קורה במצב המכירה. במפגשים, נמצא פתרונות יחד עם העובדים שיועילו לארגון. אתם, כבעלי עסק תזהו שינוי כבר מהמפגש הראשון.

אז אם אתה, כבעל עסק מרגיש שאתה רוצה את העובדים שלך מפוקסים יותר, פרודוקטיביים יותר, אפקטיביים יותר, תוציא אותם בשלב ראשון מהמשרד היישר למפגשים עם דביר יועצים. אנחנו כאן, לקביעת פגישת ייעוץ עסקי חינם אצלך, בבית העסק. אנחנו כאן כדי שנוכל לממש את הפוטנציאל שלך ולהפוך את העסק שבנית במו ידיך לעסק רווחי שימשיך לפרנס בכבוד משפחות שלמות. כל שעליך לעשות הוא להתקשר ואנחנו כבר נדע איך להמשיך מכאן.