עצמאיים? הייתם שכירים עד כה? כיצד מומלץ לבחור את השירות שילמד אתכם כיצד לצאת לדרך חדשה של עבודה בכוחות עצמכם? במאמר זה אנו נספק את הכלים שיסייעו לכם לבחור את השירות באופן הכי נכון שאפשר. שירות ייעוץ עסקי הוא אחד הספקים החשובים ביותר עבור בית העסק שלכם. במאמר זה תוכלו לדעת בדיוק מה עליכם לעשות כדי לבחור בשירות של חברת ייעוץ עסקי שיגרום לעסק שלכם לפרוח במלוא מובן המילה.

חשוב להתבסס על שירות ייעוץ עסקי שיעצים אתכם ויסייע לכם להאמין במה שאתם עושים

אם בחרתם כבר תחום עיסוק, שלב זה אולי פחות רלוונטי עבורכם. אבל אם החלטתם שאתם עצמאיים מבלי שאתם יודעים מהו תחום העיסוק, שירות זה הוא יותר ממומלץ כי הוא יסייע לכם לדעת מהן החוזקות שלכם, מהן הפעילויות שאתם באמת טובים בהן עד כדי יצירת כסף מעשייתם וכיצד לקדם זאת בפועל. מציאת התחום בו אתם חזקים יתר על המידה היא המפתח להצלחה העסקית. לכל אדם יש לפחות פעילות אחת כזו שהוא יכול לבצע.

תרגום הפעילות לתשתית עסק ברת קיימא

את הפעילות שלכם – שירות ייעוץ לעסקים קטנים צריך לסייע לקדם כבית עסק: לפתוח אתר אינטרנט עם תיבת מייל משלו, ולשייך את האתר לכל מה שצריך ברשת האינטרנט: דף פייסבוק, דף אינסטגרם, יו טיוב, רצוי להשתמש במספר טלפון נוסף שהווצאפ שלו יהיה הווצאפ העסקי של האתר, ועוד. חשוב ליצור עמוד עסקי בפייסבוק ובאינסטגרם בנוסף לדפים החבר הרגילים.

רישום למקומות העלאת תכנים

בנוסף לעמודי הרשתות החברתיות, שירות ייעוץ עסקי יסייע לכם גם כיועץ שיווקי להכיר עמודים, בלוגים ופורומים שיתופיים בנושא בו אתם עוסקים על מנת שתוכלו להעלות לשם תכנים. העלאת תכנים לפורומים ובלוגים בנושאים מקצועיים תסייע גם לקולגות שלכם להכיר אתכם וגם לקהלים השונים להיחשף לפעילות שלכם. בכך אתם תוכלו להגשים את עצמכם ברשת האינטרנט ולבסס בה את הפעילות העסקית בעזרת תכנים מעניינים, וזה המפתח האמיתי ליצירת העניין בקרב קהלים.

יצירת קהלים ובניית אינטראקציה ראשונית

את הקהלים יוצרים באמצעות רשימות מכותבים, אותן מכינים על ידי עיון בג’ימייל שלכם וזיהוי כתובות מייל שבעליהן עשויים להסכים לקבל מכם חומר על העסק שלכם. יצירת הקהלים מצריכה שליחת אימייל בקשה להצטרף לעסק עם כפתור עזיבה, אם ירצו לעזוב. מי שלא לחץ עליו יהיה חלק מרשימת המכותבים שלכם ועמו תוכלו לשוחח על מכירות, מתנות וקידום העסק. מומלץ להשתמש בכלי המתנות בתחילת דרככם על מנת לקדם מכירות אמיתיות וליצור עניין בקרב הקהל.