יעוץ עסקי: איך אנחנו עושים את זה?

קצת רקע

על פי חברת דן אנד ברדסטריט שעוקבת אחרי 140 מיליון עסקים בעולם, 80% מהעסקים הקטנים נכשלים ב- 5 השנים הראשונות לקיומם ו- 80% נסגרים ב- 5 השנים שלאחר מכן. זה אומר שאחוז הכישלון של עסקים ב- 10 השנים הראשונות הוא 96%. זאת אומרת שרק 4 מתוך 100 עסקים קטנים מצליחים.

השאלה היא למה זה קורה?

על פי דן אנד ברדסטריט, הסיבה ל- 90% מהכישלונות הוא העדר הכוונה וידע מתאימים של בעלי העסקים הכושלים. במילים אחרות: רוב בעלי העסקים פשוט לא יודעים מה הם עושים. זה לא שהם לא עובדים, הם פשוט לא עובדים נכון. 

מה מבדיל בין רוב העסקים שנכשלים למעט שמצליחים?

למה זה תמיד נראה שיש לנו מתחרים שהם הרבה יותר טובים מאיתנו?

למה לרובנו כל כך קשה להגיע ללקוחות, לשווק, למכור ולהגיע לרמת ההכנסה שאנחנו רוצים?

אם נביט על 99% מהעסקים הקטנים, נראה שרוב השיווק שלהם מסתכם בפעולות אקראיות. מן גחמות כאלה שאיכשהו צריכות להביא להם לקוחות. בדרך כלל הפעולות השיווקיות הללו, נובעות מלחץ להשיג לקוחות מהר או באיש המכירות שנמצא מולם באותו רגע, שמוכר להם פרסום בעיתון, ברדיו, באינטרנט, במקומון או מה שזה לא יהיה.

לקנות פרסום כשאתם בלחץ – זו מתכונת בדוקה לאכזבה.

אבל הנה שורש הבעיה.

רוב בעלי העסקים יסתכלו החוצה כדי למצוא פתרון לבעיות בעסק שלהם. הם יחפשו את "כדור הקסם" שיעלים את כל הכאבים שלהם. הם לא מבינים שהפתרון לכל הבעיות נמצא אצלם בראש :) שהם צריכים הכוונה, הדרכה וידע כדי להפוך למומחים בשיווק ומכירות בעסק שלהם.

לצערנו, מעטים הם האנשים שמחויבים באמת לשיפור עצמי, לקבל הכוונה, הדרכה וכן, שומו שמיים – עזרה!

סיבה נפוצה להצלחה של עסקים, היא מערכת או אסטרטגיה קבועה איתה הם עובדים כדי להזרים לקוחות ומכירות לעסק.

ללא קשר לכישרון או לכישורים המקצועיים, להצליח לבד בעסקים זו משימה סזיפית, קשה וכמעט חסרת סיכוי.

אבל… מה אם…

מה אם היה לכם "דירקטוריון" שלם חכם, בעל יכולת, ניסיון ותוצאות של אנשים שכבר התמודדו עם

אותם אתגרים וניצחו אותם?

כמה כסף הייתם יכולים להרוויח עד היום?

כמה לילות היו מלאים בשינה עמוקה ושלווה במקום חרדות?

מה רמת ההצלחה שאליה הייתם מגיעים אם לא הייתם מבזבזים זמן וכסף על כל מיני הרפתקאות שפשוט לא מביאות תוצאות?

כמה זמן הייתם יכולים לבלות עם המשפחה או בעיסוק בתחביבים? כמה מתח וחרדות הייתם יכולים לחסוך מעצמכם?

התשובה ברורה.

אנחנו מכירים את המעצורים, התסכולים והבעיות הייחודיות שחוסמות לכם את הדרך להצלחה

לאורך השנים עבדנו עם לא מעט עסקים בעולם היופי, הספורט, המזון ועולמות עסקיים שונים נוספים. אלה היו עסקים בשלבים שונים. חלקם כבר היו מצליחים אחרים נאבקו על קיומם. מהניסיון שצברנו בנינו שיטה שאנחנו מיישמים בהצלחה מידי יום.

כבעלי עסק שעובד כל יום עם בעלי עסקים אחרים אנחנו מכירים את המעצורים, התסכולים והבעיות הייחודיות שחוסמות את הדרך ללקוחות הזקוקים לעזרה שלנו בדחיפות. 

דביר יועצים   

מטרתנו העיקרית היא להפוך את העסק שלכם למכונה משומנת שלא דורשת שעות תפעול וניהול רבות, ושתעבוד בצורה טובה ויעילה ולאורך זמן.

איך זה עובד?

באמצעות ניסיון רב השנים שצברנו מהשטח, למדנו את חוקי היסוד ליצירת עסק מצליח, ועל בסיס חוקים אלו פיתחנו שיטה הפועלת על כל סוג עסק מכל תחום ומוכיחה את עצמה שוב ושוב.

אנחנו יכולים לספר הרבה על הניסיון האישי והעבר העסקי של היועצים בחברה, אנחנו יכולים לזרוק מילים גדולות כמו "מקסום רווחים", "הנעת עובדים" ו"אסטרטגיה שיווקית" – כל זה נכון ומוכח, אבל בינינו? אתם צריכים לדעת רק את זה:

מהיום אתם לא לבד

תנו לנו ללוות אותכם יד ביד, או כמו שאנחנו קוראים לזה אצלנו בחברה: אנחנו מצמידים אליכם מנכ"ל במחיר פסיכי. בואו נדבר על זה:

אפשר להזמין אותך לקפה?